Design souprava háčků na obrázky, 4 ks

Obrázky mají informativní charakter
     
Poradíme Vám
kontaktujte nás
Varionet.cz
prodejce
 
556 315 315
 
Fax 556 831 901
 
 
 
Kód: 14022.100
Sklad: možné dodání?
Dostupnost: do výroby
Cena s DPH: 327 Kč
Cena bez DPH: 270 Kč
Celková cena: 327 Kč
Počet ks

Minimální odběr 1 ks, nebo násobek tohoto počtu.
 
 
 
Kolejnicový systém Design nabízí unikátní vzhled mezi vizuálními komunikačními systémy pro učebny, školící a jednací místností. Je to excelentně navržený systém se správnou kombinací kvality, spolehlivosti a designu. Kolejnicový systém Design má zaoblený, bílý, hliníkový profil doplněný šedými plastovými komponenty. Různé prvky systému se pohybují hladce po kolejnici, což je základem každého dobrého produktu podobného druhu. Díky rohovým 90° spojkám, mohou být kolejnice spojené i v rozích. V takovémto případě je možné jednotlivé prvky plynule posouvat přes roh místnosti bez nutnosti svěšení z kolejnice. Kolejnice se dodávají jednořadé nebo dvouřadé. Dvouřadá varianta umožňuje posuv jednoho prvku přes druhý.
S kolejnicovým systémem Design můžete jednoduše přizpůsobit Váš interiér pro různé příležitosti - školení, schůzku nebo prezentaci.
Jednořadé a dvouřadé kolejnice se dodávají společně s válečky pro uchycení papíru, koncovými krytkami a montážním materiálem. Součástí dodávky dvojkolejnice je plastový bílý krycí pásek délky 240 cm. Všechny prvky kolejnicového systému Design jsou dodávány včetně univerzální sady adaptérů. Tato souprava obsahuje závěsné a distanční prvky umožňující zavěšení prvkú v horní resp. dolní kolejnici (týká se dvojkolejnice). Všechny prvky je možné instalovat velmi rychle a jednoduše.